aktualności

 

„W każdym drzemie potencjał - trzeba go jedynie odkryć" - taki cel przyświeca polityce rekrutacyjnej Polskiego HR. Holding od wielu lat działa na rzecz przełamywania barier w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych i wykluczonych. Pomaga polskim przedsiębiorcom w zdobywaniu najcenniejszych pracowników, zaś osobom szukającym pracy idealnie dopasowanych miejsc pracy. Dzięki Polski HR każdy może znaleźć pracę dla siebie, w zależności od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.


Praca dla osób niepełnosprawnych i wykluczonych jest często jedynym sposobem na podkreślenie własnej wartości i walkę ze stereotypami. Dzięki niej nabierają oni pewności siebie i wracają z powrotem do społeczeństwa. Pomagamy im postawić pierwsze kroki na rynku pracy i motywujemy do dalszego działania. Jesteśmy zawsze blisko zarówno przy pierwszych sukcesach, jak i nie pozwalamy załamać się przy pierwszych porażkach.


Polski HR w rekrutacji niepełnosprawnych wykorzystuje najnowszą wiedzę ekspercką, które pozwala uniknąć pomyłek i nieporozumień. Firma ofertuje klientom odpowiednie przeszkolenie dotychczasowego personelu, dzięki czemu proces włączania nowych, niepełnosprawnych pracowników do załogi przebiega płynnie i nie powoduje niepotrzebnych strat czasu i pieniędzy.


Nasze dotychczasowe doświadczenie oraz profesjonalizm sprawiają, że jesteśmy rzetelnym partnerem dla wielu firm w Polsce. Przedsiębiorstwa te, dzięki współpracy z nami, nie tylko zyskały cennych, zaangażowanych pracowników, ale również podniosły swój prestiż i zyskały opinię odpowiedzialnego społecznie pracodawcy. Ponadto, nasze porady sprawiają, że firmy i pracownicy mogą efektywnie wykorzystać wsparcie, które oferuje państwo na zatrudnienie osób niepełnosprawnych.


Nasze działania nie polegają jedynie na odpowiednim dopasowaniu pracowników i pracodawców, ale również na akcjach uświadamiających społeczeństwu ogromną wagę włączania osób niepełnosprawnych i wykluczonych do społeczeństwa poprzez odpowiednio dopasowaną pracę.


Zapraszamy do kontaktu z nami oraz monitorowania ofert pracy pod adresem: http://www.polskihr.com.pl (po wejściu na stronę należy kliknąć w zakładkę "Oferty pracy" przy aktualnościach).WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV


NEWSLETTER