aktualności

Andrzej Borcz, Dyrektor Zarządzający Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. objął stanowisko V-ce Prezesa Zarządu Spółki. Taki awans to wyraz uznania dla jego dotychczasowych sukcesów oraz osiągnięć.

- „W sytuacji dynamicznego wzrostu oraz poszerzania oferty Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego, Andrzej Borcz wykazał się niesamowitymi zdolnościami negocjacyjnymi oraz umiejętnościami menedżerskimi. W sposób oczywisty przełożyło się to na wyniki osiągane przez całą Grupę. Czymś naturalnym jest zatem docenienie w postaci awansu na stanowisko V-ce Prezesa Zarządu” – mówi Bartosz Kaczmarczyk, Prezes Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego.

Andrzej Borcz jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie - skończył Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne. To doświadczony menedżer, coach oraz trener biznesu. Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w sprzedaży. Początek jego kariery przypada na 2001 rok, gdy związał się z producentem napojów energetycznych i pracował jako Regionalny Kierownik ds. Promocji. Rok później nawiązał współpracę z Wyborowa S.A. Pernod Ricard, gdzie pracował najpierw jako Przedstawiciel Handlowy, a później jako Menedżer ds. HoReCa. W końcu został Prezesem Zarządu spółki zarządzającej lokalami gastronomicznymi w segmencie premium, w której był odpowiedzialny za rozwój sprzedaży. Od stycznia 2012 roku związał się z Polskim Holdingiem Rekrutacyjnym, gdzie objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego.

- „Borcz jest jednym z najlepszych trenerów i konsultantów biznesowych w Polsce. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu budowy strategii rozwoju marek, zarządzaniu sales force’m w kanale B2B i HoReCa oraz analizie efektywności działów handlowych i ich optymalizacji” – dodaje Bartosz Kaczmarczyk. Nowy V-ce Prezes Zarządu PHR S.A. jest autorem licznych programów trade marketingowych oraz edukacyjnych. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty np. „Zarządzanie kluczowym klientem”, „Efektywna wizyta handlowa”, „Negocjacje z klientami HoReCa”.

Przykład awansu Andrzeja Borcza pokazuje jak Polski Holding Rekrutacyjny dzięki wykwalifikowanej kadrze menedżerskiej oraz zmotywowanemu personelowi krok po kroku realizuje swoje cele biznesowe i staje się realną przeciwwagą dla zagranicznych podmiotów na polskim rynku HR i outsourcingu.

 

źródło: www.newconnector.plWYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV


NEWSLETTER